Jak přihlásit do závodu svůj traveltag?

Je to zcela jednoduché. Stačí (v libovolném pořadí):

  • traveltag s přidělávacím řetízkem
  • přidělat na něj libovolnou věc
  • aktivovat daný putovní předmět nezapomeňte na správný název, viz pravidla)
  • virtuálně vložit závodníka do listingu eventu GC7EGGG
  • dopravit závodníka na startovní event
Dopravit závodníka na startovní event můžete buď osobně, nebo (pokud víte že se na event nedostanete) jej předem poslat poštou pořadatelům (adresa v záložce Kontakty) aby jej na event donesli za vás. V takovém případě je na vašem rozhodnutí, zda zvolíte zásilku obyčejnou či doporučenou. Závodníky doporučujeme podat na poště nejpozději 14.5., aby byla jakási jistota, že nám do startovního eventu příjdou. Pokud dva dny před startovním eventem nebudete mít u obyčejně zaslaného předmětu žádný Discover log, pravděpodobně se dopis někde cestou k nám ztratil a my nejsme schopni s tím cokoliv udělat.

Pokud se rozhodnete navštívit startovní event, budete na něm mít jedinečnou možnost získat traveltag do závodu zdarma - budou zde totiž k dispozici neaktivované traveltagy věnované Cystické Fibróze, kterých si každý bude moci vzít kolik chce (dokud tedy nedojdou).

Pořadatelé závodu si na startovním eventu opíší kód traveltagu, přidělají na něj lísteček s informacemi o závodě a traveltag bude následně vypuštěn do oběhu.