...neb traveltagy mají putovat!

Po tříleté pauze nastal ten pravý čas uspořádat druhý ročník GeoZávodu - závodu putovních předmětů. Zajímá vás o co jde a jak to bude probíhat? Pak račte číst dál.

Jak se zúčastnit?

Jak přihlásit svůj traveltag, kam jej poslat a kam jej virtuálně vložit? To se dozvíte kliknutím na tlačítko níže.

Jaká jsou pravidla?

Jsou jasná a jednoduchá, při jejich vytváření byl brán ohled na to, aby byla co nejméně omezující.

Jak jsem na tom?

Zajímá vás, jak na tom jste? Aktuální pořadí závodu je možné sledovat kliknutím na tlačítko níže.

Co je to GeoZávod

GeoZávod je závod putovních předmětů hry geocaching, konkrétně všech traveltagů či geocoinů s přidělávacím řetízkem. Cílem všech závodníků je po keších v celém světě nacestovat co nejvíce kilometrů. Ač je letos GeoZávod zamýšlen menší než před třemi lety, možnost se do něj zapojit má každý. Stačí zanést svého závodníka na startovní event 🔥 GeoOhýnek VI nebo jej předem poslat pořadatelům.

Nejpozději na startovním eventu bude každému závodníkovi na přidělávací řetízek připojen lísteček s informací, že se jedná o závodníka GeoZávodu 2018 jehož cílem je nacestovat co nejvíce kilometrů a žádostí o odstranění této kartičky po ukončení GeoZávodu 2018. Takový lísteček můžete v případě zájmu vyrobit a přidělat ke svému závodníkovi i vy sami.

Závod pořádáme pro radost a bez startovného - pro výherce proto není připravena žádná výhra.

Jak to letos začalo

Letos to bylo takové nečekané. Z kraje dubna byl v Jablonci nad Nisou publikován event MegaGeoZavod - vyberovy event Jablonec nad Nisou. Jak je z logů patrné, žádný MegaGeoZávod plánován nebyl. Ale když už se nás několik s neaktivovanými traveltagy u přehrady sešlo, dohodli jsme se, že letos GeoZávod uspořádáme - ač bylo předem jasné, že se nestihnou žádné tématické traveltagy ani výběrové eventy.